Navštiv nově také naší prodejnu na Praze 2, Londýnská 81 s otevírací dobou Po-Pá 10-18h. Těšíme se na Tebe.

Pleva

logo_1

Pleva je rodinná firma, která svým zákazníkům poskytuje široké portfolio výrobků se včelími produkty, nejdůležitější důraz je kladen na kvalitu, vývoj nových výrobků a celá firma má vždy zákazníka na prvním místě.

Jejich cílem jsou zdravější, krásnější a tím i spokojenější zákaznice a zákazníci. Proto chtějí představovat léčivé účinky včelích produktů.

Provozovna se nachází v lázeňské městečku Potštejn v malebném podhůří Orlických hor. Vyrábí kvalitní výrobky a tím pomáhá lidem, kteří je potřebují - pro zdraví, krásu, nebo jen pro potěšení. Specializují se na zpracování léčivých včelích produktů (medu, mateří kašičky, pylu, propolisu a včelího jedu) do kosmetiky a potravinových doplňků.

Pleva je poctivá značka, odpovědná k životnímu prostředí. Nakupuje med pouze od tuzemských dodavatelů, recyklují, používají alternativní zdroje energie.

K výrobě používají kvalitní český med. Chovem včel se zabývají již od roku 1969 a zpracování včelích produktů od roku 1990. Veškerá výroba probíhá za přísně dodržovaných hygienických podmínek. Všechny výrobky mají zhodnocení bezpečnosti pro zdraví člověka platné v celé EU.

Žádné produkty od výrobce Pleva nebyly nalezeny....