Doporučujeme

nakladatelství ZVONÍCÍ CEDRY

Nakladatelství Zvonící cedry existuje na českém trhu od roku 2000. Inspirací vzniku se stala edice knih Zvonící cedry Ruska od proslulého spisovatele Vladimíra Megreho. Zvonící cedry přináší překlady děl převážně ruských autorů, a to z oblasti psychologie, osobního rozvoje, lékařství a duchovní literatury. Nakladatelství rovněž organizuje pravidelná setkávání čtenářů.

Více informací na:  Zvonici_cedry  www.zvonicicedry.cz


Slovanská košile

Národ, který si zachová a udrží svůj SVĚTONÁZOR a KULTURU, se bude stále rozvíjet. Udrží svou paměť o sobě a svém původu, a bude znát svou budoucnost a směr. Proto je důležité si tento živý odkaz předků Slovanů hájit

Slovanská košile je web, který pomáhá obnovit kulturní a duchovní dědictví Slovanů, neboť nabízí inspiraci a moudrou alternativu pro obnovení nejlepších evropských hodnot.

Více informací na: www.slovanskakosile.czSlovanskaKosile 


VěRA ovečková 

Nadšená propagátorka slovanství, lektorka semináře Staroslovanská bukvica a mnoha dalších. 

    Více informací na:  Vera_Oveckova   www.veraoveckova.cz


KYSELOVÉ

Nejen kurzy zdravého vaření, ale o tom, co kdysi bylo a zase bude.

Více informací na: www.kyselove.cz

doma-sefkucharem-980x120


oprawna

Jak v dnešní době můžeme přistoupit ke svému zdraví?

Roduslava doporučuje unikátní návod jak se konečně zdRAWě opRAWit např. díky knize opRAWme se od Stanislava Skřičky.

V knize je srozumitelně vysvětleno, jak funguje výživa a co v těle dokážou vlastní ozdravné procesy. Biochemické vzorce jsou tu přetlumočeny do lidového podání.

Dále se zde odhalí spousta mýtů „zdravé stravy“, dozvíme se také, jak vytěžit maximum živin z ořechů, dozvíme se, jak se dá vyléčit astma, alergie či atopický ekzém, ale také těžší kalibr: epilepsie, autismus, syndrom vyhoření a další.

Kniha není určena jen nemocným lidem, ale jsou zde i kapitoly pro upevnění zdraví, vitality a výkonů – od miminek přes vrcholové sportovce až po seniory.

Více informací na:  opRAWna_logo   www.oprawna.cz


Osmózy

Proč je dobrá osmotická voda?

Ve vodovodním řadu České republiky protéká jedna z nejkvalitnějších pitných vod na světě. Běžně dostupná voda má však jeden nedostatek - není absolutně čistá. Kohoutková voda zahání žízeň, je třeba však počítat s tím, že dodává organizmu anorganické minerály, které je zanášejí. Občas i „zpestří“ jídelníček o hormony, ředila, bělidla a podobně.

Technologie, která se nazývá reverzní osmóza, využívá osmotického napětí na polopropustné membráně, přes kterou projdou jen molekuly vody. Ty se shromažďují a na výstupu vytéká nejčistější dostupná voda. Nyní díky dostupnější ceně ji mohou využívat také běžné domácnosti.

Více informací na:  osmozy_logo_final_small   www.osmozy.cz

dekor

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.