Navštiv nově také naší prodejnu na Praze 2, Londýnská 81 s otevírací dobou Po-Pá 10-18h. Těšíme se na Tebe.

Doporučujeme

nakladatelství ZVONÍCÍ CEDRY

Nakladatelství Zvonící cedry existuje na českém trhu od roku 2000. Inspirací vzniku se stala edice knih Zvonící cedry Ruska od proslulého spisovatele Vladimíra Megreho. Zvonící cedry přináší překlady děl převážně ruských autorů, a to z oblasti psychologie, osobního rozvoje, lékařství a duchovní literatury. Nakladatelství rovněž organizuje pravidelná setkávání čtenářů.

Více informací na:  Zvonici_cedry  www.zvonicicedry.cz


Slovanská košile

Národ, který si zachová a udrží svůj SVĚTONÁZOR a KULTURU, se bude stále rozvíjet. Udrží svou paměť o sobě a svém původu, a bude znát svou budoucnost a směr. Proto je důležité si tento živý odkaz předků Slovanů hájit

Slovanská košile je web, který pomáhá obnovit kulturní a duchovní dědictví Slovanů, neboť nabízí inspiraci a moudrou alternativu pro obnovení nejlepších evropských hodnot.

Více informací na: www.slovanskakosile.czSlovanskaKosile 


VěRA ovečková 

Nadšená propagátorka slovanství, lektorka semináře Staroslovanská bukvica a mnoha dalších. 

    Více informací na:  Vera_Oveckova   www.veraoveckova.cz


KYSELOVÉ

Nejen kurzy zdravého vaření, ale o tom, co kdysi bylo a zase bude.

Více informací na: www.kyselove.cz

doma-sefkucharem-980x120


O3_reverz_land

Už jste nikdy zažili nádhernou svěžest, energii, čistotu a vůni přírody po letní bouřce?

Tak přesně takový pocit si můžete dopřát a doslova a do písmene procítit i na vlastní kůži díky unikátní receptuře ozonových přírodních produktů. Navíc už nebude zapotřebí několik druhů mýdel, krémů a různých nefunkčních preparátů, ale bohatě postačí základní sada ve stylu umýt a ošetřit s dokonalou přírodní péčí.

Více informací na: www.ozon.cz


STROMY_A_ZIVOT_logo

Zveme vás vstoupit tam, kde cítit lásku k přírodě, ke stromům a k životu.

Zpracování dřeva v malé rodinné firmě odráží v každém výrobku harmonickou a blahodárnou energii. 

I pouhý pohled na tyto krásné výrobky potěší. 

Více informací na:

Stromy a život.cz

lzice-tresen-2017-listopad-17 – kopie


ekozahrady_foto2

Skvělý web o novém přístupu k zahradničení, přírodě a planetě Zemi celkově.

Lidskou úlohou je přírodu pochopit a podpořit tok její energie svou fantazií a vhodnými metodami na zahrádce. Klíčem k úspěchu je vytvořit design, který respektuje přírodní zákony, a přitom i nás lidi svou hojností snadno uživí.

Zahrada založená dle zákonů přírody je méně náročná na údržbu, stojí nás celoročně méně peněz nebo nic, je krásnější a plná energie jak to má příroda ve zvyku, neprodukuje žádný odpad.

Více na www.ekozahrady.cz/


 Ing. Lubica Čelková – Léčivá Ekozahrada


Léčivá Ekozahrada

Návrhy a realizace přírodních zahrad a rodových statků dle permakulturních principů, harmonizace prostoru zahrady.

Více informací na:

Léčivá Ekozahrada


Topinambury.cz

Topinambury.cz

Inspirativní příběh lidí, kteří se přestěhovali zpět na venkov, ke kořenům a rodné hroudě. Budují rodinnou farmu, která bude nejen produkovat, ale stane se také komunitním prostorem pro místní i příchozí, místem pro oživení každodenního života. V současné době pěstují topinambury a mají toho v plánu mnohem víc. Hlavně budují, upravují a tvoří.


Cílem projektu je přispět k rozvoji regionu, obohacovat jej ekonomicky i sociálně. Na farmě se snaží pěstovat kvalitní produkty šetrně k přírodě a ekonomicky udržitelně. Při pěstování nepoužívají žádné chemické přípravky. Záměrem je žít a pracovat harmonicky, v souladu s přírodou a venkovskými zvyklostmi.

Více na Topinambury.cz

 


Přežiju.cz

logo1

Kurzy přežití v přírodě, na Šumavě. Cílem zážitkových kurzů je předávat zkušenosti a prakticky trénovat základní dovednosti, jak v případě nouze přežít ve volné přírodě, rozdělat oheň, zajistit jídlo a vodu, postarat se o ženu a děti či ochránit vlastní život. Jak se zachovat jako muž, když je to opravdu potřeba. Kurzy, teambuildingy, semináře, školní výlety.

Více na Přežiju.cz

 

dekor