Navštiv nově také naší prodejnu na Praze 2, Londýnská 81 s otevírací dobou Po-Pá 10-18h. Těšíme se na Tebe.

Kolekce - Partnerské oblečení

V měsíci lásky, v květnu, přicházíme s novou kolekcí partnerského oblečení.

Je naší přirozenou potřebou žít v páru, prožívat lásku, partnerské soužití. Dříve, když spolu lidé žili, uvědomovali si, že k sobě patří v dobrém i ve zlém. Tato filosofie má velkou hloubku, ale zdá se, že jsme se dnes od ní možná poněkud vzdálili.

Je krásné být zamilovaný, prožívat vroucné chvíle, usínat i budit se s myšlenkou na svou milovanou polovičku. Tradiční měsíc lásky v nás svojí atmosférou probouzí hlubokou touhu být nejen milován, ale i lásku dávat. Rozkvetlé stromy těší naše oči i duši, je nám milo a lehce a polibek pod rozkvetlou třešní na základě dávné pověry slibuje věčnou lásku. Kdo by si ji nepřál, kdo by netoužil po harmonickém vztahu?

Žít v partnerství je dar, jehož význam možná neumíme tak úplně docenit. Názorové rozdíly, nesoulad, trápení či starosti mohou jeho stabilitou docela otřást. A právě tehdy je šance pro zmíněnou harmonii. Ta totiž není o věčné nekonfliktní zamilovanosti, ale zejména o empatii, sdílení, toleranci a pochopení. Právě o tom dobrém i zlém, které partnerský vztah tříbí, posiluje a dává mu v průběhu času pevné základy. O spolehlivosti, jistotě, pevném zázemí. O harmonii nitra obou partnerů, která rezonuje vzájemným souladem, neotřesitelnou jistotou hluboké vnitřní lásky.

V párovém oblečení jsme pro vás připravili novinky, které vycházejí právě z této nadčasové filosofie harmonického soužití. Jedná se o pánskou vyšívanou košili Milan a dámské šaty Milana, jejichž vzor je sladěný do milé harmonie. Proč nepodpořit vnitřní tvůrčí soulad vztahu také užitečným, příjemným a pohodlným oblečením? Proč nevyjádřit i navenek vzájemný respektující soulad dvou jedinečných bytostí, které také tímto způsobem mají potřebu být sami sebou a přitom tvořit milující se celek.

DSC_5470_mala      DSC_5484_mala

Lněné dámské šaty Milana a pánská vyšívaná košile Milan


Další možností párového oblečení je i lehký světlý svetr, který krásně sedí ženě i muži. Společnou procházkou ve stejných svetrech jemně zdůrazníte vaši spolu-patřičnost.

Svetříky_léto_1      Svetříky_leto_2

Lehký pletený svetr Belomír s tradičním geometrickým vzorem

dekor