Navštiv nově také naší prodejnu na Praze 2, Londýnská 81 s otevírací dobou Po-Pá 10-18h. Těšíme se na Tebe.

Prosperujme společně!

 

Roduslava Baner prosperujme společně

Prosperujme společně! 

Většina z nás v těchto dnech tráví svůj čas v pohodlí domova. Někdo jezdí do práce, někdo pracuje z domova a někteří mají bohužel své pracovní možnosti pozastavené.  

V těchto dnech, asi jako mnozí z vás, přemýšlíme, jaké to bude mít dopady na naši ekonomiku, jak to zvládneme. Těší nás, že se objevují aktivity vzájemné podpory, abychom tuto dobu, i týdny a měsíce, které přijdou, obstáli co nejlépe. 

Roduslava podporuje a ve svém sortimentu nabízí produkty pocházející ze slovanských zemí. Po opětovném otevření prodejny bychom rádi spustili nový projekt, který jsme nazvali Prosperujme společně! Chceme podpořit malé výrobce, živnostníky, jejichž tvorba je v souladu s našimi hodnotami, a kteří by měli zájem, abychom jejich produkty nabízeli zákazníkům v naší prodejně, či na našem e-shopu.

Může se jednat například o drobné potravinářské výrobky nebo výrobky z přírodních materiálů.  Pokud máte výrobky, které spadají do našeho popisu, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Cílem  projektu je vzájemná podpora  místních malých firem a jednotlivců/živnostníků,  vzájemná prosperita, ale i šíření pocitu sounáležitosti. Pokud spojíme své síly, zvládneme toho mnohem víc ! :-)

Pokud vás myšlenka spolupráce zaujala nebo znáte někoho, kdo by mohl mít zájem, dejte nám, prosím, vědět na e-mail: eva@roduslava.cz 

Každý měsíc bychom zahájili spolupráci s  několika živnostníky/ malými firmami. Všechny budeme postupně zveřejňovat na webu Roduslavy.

 

Těšíme se na naši spolupráci a spolu-tvoření.

Tým Roduslavy

 

#prosperujmespolecne

#vyrobenounas