Navštiv nově také naší prodejnu na Praze 2, Londýnská 81 s otevírací dobou Po-Pá 10-18h. Těšíme se na Tebe.

Tým Roduslavy

Eva01

 

Eva

 

Autorka projektu Roduslava, iniciátorka, spojovatelka i tvůrce

S několikaletou praxí v zahraničním obchodě, výzkumu trhu, marketingu a managementu. Baví ji různorodost a má široký záběr zájmů: přes slovanství, rodové statky, permakulturu až po sport. Plná energie, dělá věci, které ji baví, má ráda synchronicity a kvantové skoky :-)

 

 

 Haly01

 

HALY

 

Spoluzakladatelka společnosti

Dohlíží nad ekonomikou, právní agendou a systémovým přístupem. Má několikaleté zkušenosti v ekonomické branži, od pozic účetních a controllingových až po top management. Baví jí nadhled nad procesy, které v ekonomice končí. Řídí se heslem: „Co neumím spočítat, neumím ani řídit.“ Má ráda pravdomluvnost a dobrou náladu. Je nadšená ze spojení erudovaných lidí, kteří na projektu pracují a chtějí se realizovat, protože v tomto projektu se žádné hranice nekladou :-)

 

jirka01

 

Jirka

 

Projektová a technická koncepce

S mnohaletými zkušenostmi působil v konzultantské a IT sféře v různorodých projektech se smyslem pro citlivý, analytický a systematický přístup. Baví ho zkoumání lidské podstaty a přírodních principů. Rád hledá efektivní řešení v tradičních i nestandardních situacích. Propagátor přirozeného způsobu naší existence a svobodný tvůrce vlastních projektů: 

www.veselyjirka.cz  /  www.ozon.cz  /  www.veselymatej.cz  / www.doprovazenepoute.cz

 

 

 

 

Vitali                 VITALI

 

 Instagram

Kreativní a inovátorský člověk. Má ráda, když jakýkoliv produkt či prezentace vypadá co nejlépe. Má na starosti on-line komunikaci Roduslavy, tvorbu contentu a komunikaci s klienty.

 

 

 

 

 

Ivana_web

 

IVČA

 

Personalistika a nábory spolupracovníků

Ivča má zkušenosti jak z neziskové sféry, tak z prostředí velké nadnárodní společnosti, kde působila jako HR konzultantka. Zabývá se také kariérním poradenstvím a koučováním. Razí heslo : Dokážeme všechno, co chceme!". Často se svými klienty řeší otázku:  "Co že to vlastně chci? " :-). Ivana je vždy plná

  

 

 

 

 

Jana

 

 

 

JANA

 

Provozní manažerka, zástupce vedení

Jana administrativně podporuje nejen vedení společnosti, ale také celý tým. Zajišťuje komunikaci s českými dodavateli. Současně vám s radostí poradí při nákupu z eshopu a odpoví na vaše mailové dotazy. S komunikací se zákazníky má dlouholetou zkušenost z cestovního ruchu.
Jana se zabývá také výživovým poradenstvím a lidským a přirozeným způsobem vede své klienty ke zdravé životosprávě. Více o ní si můžete přečíst také na:

www.fitsjanou.cz

dekor

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.