Navštiv nově také naší prodejnu na Praze 2, Londýnská 81 s otevírací dobou Po-Pá 10-18h. Těšíme se na Tebe.

Tým Roduslavy

Eva01

 

Eva

 

Autorka projektu Roduslava, iniciátorka, spojovatelka i tvůrce

S několikaletou praxí v zahraničním obchodě, výzkumu trhu, marketingu a managementu. Baví ji různorodost a má široký záběr zájmů: přes slovanství, rodové statky, permakulturu až po sport. Plná energie, dělá věci, které ji baví, má ráda synchronicity a kvantové skoky :-)

 

 

 Haly01

 

HALY

 

Spoluzakladatelka společnosti

Dohlíží nad ekonomikou, právní agendou a systémovým přístupem. Má několikaleté zkušenosti v ekonomické branži, od pozic účetních a controllingových až po top management. Baví jí nadhled nad procesy, které v ekonomice končí. Řídí se heslem: „Co neumím spočítat, neumím ani řídit.“ Má ráda pravdomluvnost a dobrou náladu. Je nadšená ze spojení erudovaných lidí, kteří na projektu pracují a chtějí se realizovat, protože v tomto projektu se žádné hranice nekladou :-)

 

jirka01

 

Jirka

 

Projektová a technická koncepce

S mnohaletými zkušenostmi působil v konzultantské a IT sféře v různorodých projektech se smyslem pro citlivý, analytický a systematický přístup. Baví ho zkoumání lidské podstaty a přírodních principů. Rád hledá efektivní řešení v tradičních i nestandardních situacích. Propagátor přirozeného způsobu naší existence a svobodný tvůrce vlastních projektů: 

www.veselyjirka.cz  /  www.ozon.cz  /  www.veselymatej.cz  / www.doprovazenepoute.cz

 

 

 

 

Vitali                 VITALI

 

 Instagram

Kreativní a inovátorský člověk. Má ráda, když jakýkoliv produkt či prezentace vypadá co nejlépe. Má na starosti on-line komunikaci Roduslavy, tvorbu contentu a komunikaci s klienty.

 

 

 

 

 

Ivana_web

 

IVČA

 

Personalistika a nábory spolupracovníků

Ivča má zkušenosti jak z neziskové sféry, tak z prostředí velké nadnárodní společnosti, kde působila jako HR konzultantka. Zabývá se také kariérním poradenstvím a koučováním. Razí heslo : Dokážeme všechno, co chceme!". Často se svými klienty řeší otázku:  "Co že to vlastně chci? " :-). Ivana je vždy plná

  

 

 

 

 

Jana

 

 

 

JANA

 

Provozní manažerka, zástupce vedení

Jana administrativně podporuje nejen vedení společnosti, ale také celý tým. Zajišťuje komunikaci s českými dodavateli. Současně vám s radostí poradí při nákupu z eshopu a odpoví na vaše mailové dotazy. S komunikací se zákazníky má dlouholetou zkušenost z cestovního ruchu.
Jana se zabývá také výživovým poradenstvím a lidským a přirozeným způsobem vede své klienty ke zdravé životosprávě. Více o ní si můžete přečíst také na:

www.fitsjanou.cz

dekor

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save