Slovanský sněm Občin září 2017

Slovanský sněm Občin (9.-10.9.2017, Nový Hrozenkov)

Připravuje se další Slovanský sněm, který bude založen na naší tradici sněmů a Kopném právu:

Součástí života Slovanů je i jejich zájem o správu svých záležitostí. V rámci naší kultury jsme uměli se scházet, pořádat sněmy a na nich účinně řešit důležité otázky. Na sněmovní tradici Slovanů stály a fungovaly Državy, tedy svoboda a nezávislost.

Na prvním zahajovacím „Slovanském sněmu na Valašsku 2017“ jsme se mnohokrát dotýkali uspořádání slovanské společnosti a našich Držav. Tím se položily základy a udělala se nezbytná příprava, aby se na dalším našem sněmu přikročilo ke skutečnému sněmování.

Záměrem je tento systém sněmování opět oživit a použít správným způsobem do prostředí současné moderní společnosti, abychom navázali na odkaz Předků, jejich žitou moudrost a Rodový systém. Je v něm ukryto živé napojení na energetický systém Rodu, který zabezpečí jak energetickou, tak informační podporu, abychom uspěli s našimi sněmy v současné náročné době prozápadní civilizace.

Cílem je oslovit jednotlivce a skupinky slovanských příznivců, kteří se chtějí aktivně zapojit do sněmu a za sebe podle naší tradice jednohlasně delegují svého zástupce.
Sněm je určen i pro širokou veřejnost, aby byla účastna svobodného slovanského sněmu se zvolenými delegáty. S těmi se navazuje kontakt a předjednávají témata pro sněm.
 
Těšíme se na všechny.
Roduslava tým
 

 

dekor

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.