Ohlédnutí za Slovanským sněmem 2017

Ohlédnutí za Slovanským sněmem na Valašsku 2017

Děkujeme všem účastníkům za skvělou atmosféru, která nás provázela celý den :-)

Sněm se konal poprvé, v sobotu 25. března v malebné části Valašska - v Bystřičce pod Hostýnem.

Stylová valašsky laděná restaurace Na Nové byla velice příjemná. Umístění v blízkosti vlakové a autobusové zastávky umožnil příjezd všem ze vzdálených částí Čech, Moravy a Slovenska. 

Náš Roduslava tým se poprvé účastnil akce tohoto rozsahu a cítíme, že jsme nadchli a oslovili  účastníky i do budoucna.

Dopolední program uzavírala prezentace zakladatelky Roduslavy - Evy Marečkové, která představila projekt a kolekci přednáškou Roduslava – slovanskou módou ke kráse, síle a kořenům. Propojení slovanské módy s kultivací vnitřní síly, Živy a návaznosti na sílu rodu bylo publikem přijato s nadšením a o přestávkách jsme měli plné ruce práce. Ohlas na oblečení, zejména svetrů se slovanským vzorem, byl pro nás povbuzující pro další tvorbu.

Odpolední program zahajovala Blanka Růžičková přednáškou Nádherný život Slovanů. Srdečnost paní Blanky a hluboké znalosti našich dávných dějin všechny přítomné uchválily. Navíc přírodní léčitelství a znalost působení energií se spojilo v praktické rady pro každodenní život. Svým zvučným zpěvem byla odměněna potleskem celého sálu.  

Další zajímavosti a informace o přednášejících ze Slovanského sněmu: http://www.slovanskakosile.cz/2017/03/27/ohlednuti-za-slovanskym-snemem-na-valassku-2017/

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.