Meditace k posílení egregoru slovanství

Meditace k posílení egregoru slovanství  10.10. ve 21.05 – 21.30

Rádi bychom k této meditaci pozvali všechny, kteří chtějí přispět k pozitivní změně pro naše území a zároveň posílení slovanství.


Cílem společné meditace k posílení egregoru slovanství není nacionalismus,
ale jedná se o sjednocení na základě určitých charakterových vlastností Slovanů a zejména starých Slovanů jako je láskyplnost, mírumilovnost, ale zároveň schopnost pozitivně mentálně ovlivňovat realitu vzhledem k síle svého ducha, své mysli. Zároveň toto posílení znamená skupinové očištění od určitého druhu negativního myšlení, egoismu, od podléhání matrixu konzumně tržní společnosti.

Záměrem je získání kolektivní vnitřní síly k tomu, abychom byli nejen my schopni sami zvládnout transformaci, ale pomoci k tomu i ostatním. Součástí je i vědomý návrat k čistému způsobu a modelu života, který je v souladu s přírodou a ostatními bytostmi. V neposlední řadě i v posílení vztahu k sobě, a to na úrovni jednotlivce i na úrovni národa, abychom si sami sebe vážili. Návrat k posílení lásky v každém z nás, posílení sebevědomí a pokory. 

Meditace_větší
Cílem kolektivní meditace je prostřednictvím kritického množství účastníků, které je odhadováno na 10.000 lidí, dosáhnout takového posílení egregoru Slovanství, aby měl podstatně větší vliv v konkurenci ostatních egregorů v prostředí České a Slovenské republiky. To by významně přispělo k tomu, aby v kolektivním vědomí došlo k návratu k životním hodnotám výše uvedeným.

Meditaci povede Miroslav Zelenka, který je garantem bezpečného průběhu této meditace.

Roduslava podporuje tento projekt, prosím připojte se k nám, připojte se k této události prostřednictvím Facebook události: goo.gl/JiZYaV

 

dekor

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.